Jõulud Vigalas

Blogi

Kommenteeri
Ainult Vigala inimesed saavad vastata küsimusele: "Kus sa oma jõulud veedad?" tsiteerides Eesti filmiklassikat. Filmi: "Jõulud Vigalas"
Möödunud kuud on olnud pingelised, varasemast veelgi töisemad. Mõnikord võib inimene mõelda, et palju ta üldse suudab. Me saime asjad niikaugele, et kevadel avame Patarei vangla idatiiva ühe osa külastajatele. Loodetavasti seekord jäädavalt. Õigemini - kuni ehituse alguseni. Ehituse, et seal saaks olema rahvusvaheline kommunismiohvrite muuseum. Päris muuseum.

Sellest hoolimata saabus lõpuks aga jõuluaeg ja nagu ikka - Vigalas. Keskpäeval helistas Heino ja küsis, kas ma saaksin õhtusel teenistusele, mõned pildid teha. Need said tehtud, kuivõrd hästi saab pildistada vaid küünlavalguses säravat kirikut. Imeilus oli. Välisvaated - lumised ja karged - tuleb aga alles teha. Orelit mängis nagu tavaks Andres Uibo, laulis Jaanika Kuusik. Priit Aimla musitseeris ja kohalikud koolilapsed samuti. Rääkimata kõigist inimestest, kes olid kohal. Omad Vigala inimesed ja nende sugulased, tuttavad kaugemaltki.

Hüva jätkuvat pühadeaega!

Lisa kommentaar

Email again: